| lory14 a întrebat:

Eu imi doresc sa fiu curajoasa. Voi ce va doriti de la viata?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu imi doresc sa zbor.Astept de mult sa imi creasca aripi si sa scap de teama de inaltimehee hee

April
| April a răspuns:

Lory, afirmatia ta e cea mai buna veste pe care am primit-o in dimineata aceasta.Ma bucur foarte mult ca te-i hotarat sa fii curajoasa si iti tin pumnii ca sa si reusesti.Iti doresc tot binele din lume.

| Hmmmm a răspuns:

Eu imi doresc sa fiu sanatoasa sa pot realiza tot ce mi-am dorit si o sa imi doresc vreodata. fara sanatate nu ai nimic.

| mami a răspuns:

Sanatate si macar o parte din dorinte sa se implineasca

| bblock69 a răspuns:

Curajoasa?
Buna si frumoasa dorinta...sigur ti se va indeplini (eu iti doresc din toata inima sa ti indeplineasca).
Eu imi doresc sa fim cu totii sanatosi si fericitiwinking

| demonangel37 a răspuns:

Sa reusesc in tot ceea ce mi-am propus si imi propun asta imi doresc sa ajung cineva, sa fiu cineva, si cel mai important sa stiu cum sa ma comport si sa vorbesc cu orice tip de oameni