| DestinyDD a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult in viata?
Incep eu, cel mai mult imi doresc sa am o cariera de succes chiar asta daca cere munca intelectuala si sacrificii.

Răspuns Câştigător
| Bubble a răspuns:

Pai cel mai mult in viata imi doresc o familie fericita.
Cariera exceptionala cade pe planul 2.[O cariera buna oricum e in planuri.laughing]
Vreau un sot iubitor, 2 copii[fata, baiat], si o casa a mea. in alt colt al lumii.

Stiu. par siropoasa. dar asta e ce-mi doresc acum.Pe parcurs poate trece pe planul 2.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel mai mult îmi doresc să am o carieră frumoasă, să ma duc la serviciu cu placere, o familie frumoasă şi nu numeroasă şi să călaătoresc cât mai mult

| yoo23 a răspuns:

Imi doresc o iubita, care sa ma iubeasca cu adevarat, si eu sa o iubesc si mai mult.

| Eff a răspuns:

Sa nu am regrete.
orice-ar insemna asta.

| moonlight2134 a răspuns:

Eu cel mai mult imi doresc sa am o familie frumoasa si un job bun care sa mi se potriveasca happy. Ar fi super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot o cariera reusita vreau, la cate nopti nedormite am parte din cauza facultatii si a proiectelor, dragostea o las pe mai tarziu, mult mai tarziu, cand eu n-am sa mai fiu, haha

| Viviannnnnna a răspuns:

Eu nu imi fac planuri de acum...hee hee
un sot blond cu ochii albastri laughingrolling on the floor
o vilabatting eyelashes
un serviciu bine platit puppy dog eyes

| mardeamor a răspuns:

Imi doresc sa fiu cu barbatul pe care il iubesc sa nu ne desparta nimeni si nimic. apoi sa avem casa noastra si copilasi insa pe primul plan mereu va ramane sanatatea care mi-o doresc mie si tuturor oamenilor