| anonim_4396 a întrebat:

Eu la munca ajung in 30 de minute, pe jos. In drum sunt diferite statii de autobuz. Si zilnic vad lume si lume. Acum ma refer mai mult la femei, vad de tot tipul. 30, 50 de ani. Frumoasesu, inalte, mici, slabe si grase. Si toate asteapta autobuzul sa se duca la munca etc. si ma gandeam eu, femeile astea care poate au barbat sau nu, poate au barbat cu masina sau nu, nu le dor picioarele sa se duca la munca cu autobuzul.De unde s-a plecat de s-a ajuns la atatea fite De aici plecand la gandul, de unde atatea fite pe fetele in ziua de azi, mai ales astea care nici macar nu sunt in facultate. De unde s-a plecat de s-a ajuns la atatea pretentii la o varsta atat de tanara. Adica sunt atatea femei care ar fi apreciate de un barbat cu cap, pentru ca sunt pe picioarele lor si nu depinde de familie sau alt barbat, si majoritatea in ziua de azi nu sunt nici in facultate si deja au atatea pretentii de la iubitii lor. Nu sunt ipocrit, nici unei femei nu e ca nu i-ar placea ca barbatul ei sa aiba bani cum nici unui barbat nu e nu-i iar placea sa fie frumoasa eleganta etc, dar de ce se bazeaza mai toate pe celalalt gen dar nu muncesc pentru ceva al lor, care le-ar face si mai apreciate?

Intrebarea principala fiind, de unde s-a plecat de sa ajuns sa fie atatea fite la o varsta atat de tanara?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi o bicicleta ajungi in 9 minute la munca cu ea. Proastele alea nu se gandesc ca daca le tin fara munca cand ajung la pensie si le da un sut in cur cauta prin tomberoanele de gunoi. Daca apuc sa castig 3.000€ pe luna ca sofer pe trailer imi iau BMW si cand vrea sa se urce una in masina mea ii zic mergi pe jos ca masina mea are scarba de curve ca tine laughing

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Cum am zis merge pe langa statii de autobuz. as putea sa iau si sa fac 5 minute, dar prefer sa merg pe jos. nu stiu de ce e la moda in ziua de azi sa "torni" parfum peste tine pana i se face la altul greata cand merge pe langa tine. mai ales la astia de 15 ani, e nenorocire sa stai in tren metrou sau autobuz.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merg"

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca eu ma dau doar 5 jeturi cu parfumu sa nu il termin repede si ma tine cateva zile, altfel daca dau mai mult mor intoxicat de parfum.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ma mir ca "aia" nu mor intoxicati.

| sappy a răspuns:

Dincolo de dorintele pe care le au de la prea multa viata buna nu se pot mandri cu altceva."Dar nu e prost ala care cere, prost este ala care da"|
Divaghez si eu putin si ma intreb de ce majoritatea tinerilor le este asa scarba sa mearga pe jos? Mijloacele de transport sunt pline de tineri lenesi!

| Deaad a răspuns:

Imi amintesc ca mergeam odata cu un autobuz de elevi(liceeni) in care se asculta manele la maxim.Si toti se prosteau fredonand mucegaiul ala.M-am injurat ca nu mi-am luat castile.
Stii cum e sa stai 30 de minute intr-un autobuz de cocalari cu manele tot drumul? E groaznic.Am stat paralizat tot drumul injurand laughing

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Ma mir ca se mai asculta manele, mai ales la tineret.

| Deaad a răspuns:

Fite sunt ca a aparut internetul si tehnologii avansate.Au aparut telefoane, rochite ca sa ti se vada **** si multe altele.La ce sa te astepti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

30, 50 de ani. frumoase si nu """