| joecantaretul a întrebat:

Eu m-am inascut prematur dupacea m-am dezvoltat in incubator, oare o sa am un an de crestere in inaltime in plus? ce credeti

3 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Nu.Eu am fost nascuta prematura si am stat la spital un timp.Dar nu am avut nici`un benificu` in plus sau ceva in minus.Totul a fost ok din punctul meu de vdr, mentionez ca am 22 de ani deci nu mai cresc big grin tongue

| BiancaDenisa a răspuns:

Nu, nu vei avea nici un an in plus! Chiar daca te-ai nascut prematur nu vei avea ani in plus de crestere! Succes...

| joecantaretul explică:

Am vrut sa zic daca o sa am un an de crestere fata de anul in care m-am inascut