| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu înțeleg un singur lucru la emisiunea Survivor România. Fetele au menstruatie și trebuie să se epileze. Cum fac chestia asta în junglă?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E doar o emisiune. Vorba vine ca-i in jungla. Chiar credeai ca e acolo. E ca in emisiunea "Test de fidelitate", unde cica totul era real, dar am avut un prieten care a participat, si a recunoscut ca totul era teatru. Asa e si aici, chiar de sunt poate in jungla, au, in afara filmarilor, asigurat ce le trebuie.

| JicaContra a răspuns:

Ura, si la gara
am dat peste unul care CREDE ceea ce vede
serialul e o imbecilitate absoluta DIN PRIMA, pentru ca "decorul" este doar decor, in momentul in care supravietuiesti prin **POPULARITATE** asta e EXACT ACELASI LUCRU daca esti in mijlocul orasului, la o companie care face concedieri, asa ca daca esti popular supravietuiesti, daca nu, adioz si nu am cuvinte

cat despre menstruatie si epilare, este evident ca DECORUL este despre oameni sexy, fara multe haine pe ei, asa ca nu o sa faca ce s-ar face in mod normal, ciclul se duce unde se duce si speli dupa aia, ca sa verse telespectatorii
iar epilare?!? ce e aia?!? mor de foame dar in loc sa caut mancare, ma epilez?!? PE BUNE?!?

deci, evident ca TOTUL e regizat, imi pare rau ca iti stric fetish-ul pentru serialul ala TOTAL imbecil!

| danutzu96 a răspuns:

Sunt regizate. Actorii fac acele lucruri doar in fata camerelor, in rest dorm frumos in rulote si mananca ce vor. Sunt destule poze cu Bear Grylls care lua masa cu echipa de filmare dupa ce termina treaba laughing

| GouDidodino a răspuns:

Pot sta si neepilate

| vodami92 a răspuns:

Imi place raca asta dintre faimosi si razboinici! parca ar fi desprins din harry potter! cercetasii sunt faimosii! si viperinii sunt razboinicii! ce pot sa zic spun! nici nu prea avem asa vedete de a participa la asa ceva! si nu conteaza cum arati! conteaza cum te comporti acolo! si mai ales cum aduci tu puncte echipei! altfel ramai mort de foame! cam asa sta treaba! si hai sa nu comparam survivor sau love island din afara! cu ce este la noi! ca e jale!