| anonim_4396 a întrebat:

Eu si iubitul meu aniversam implinirea a 2 ani de cand suntem ampreuna.Ce cadou as putea sa ai fac anafara de ceasuri, parfumuri, si haine pentru ca i-am mai luat.

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Un album cu poze cu voi doi, puse intr-o ordine cronologica, un tort in forma de inima, sa va luati amandoi ceva gen "verighete", o cutiuta in care sa pui 100 de biletele cu motivele pentru care il iubesti avand in vedere ce ati trait in decursul acestor 2 ani.

| anonim_4396 explică (pentru Lia09):

Ami place foarte mult ideea cu biletelele.Asa o sa fac.Mersi de sfathappy

| Lia09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! sti ce ar fi frumi? un calendar cu tinewinking si la sfarsit poza cu amandoi:*

| annzloveslife a răspuns:

Eu cred ca ar fi placut o poza cu voi doi intr-un frame, ar fi o amintire si un cadou placut!