| anonim_4396 a întrebat:

Eu si sotia mea am primit viza catre Statele Unite...am vrea sa mergem acolo sa ne construim un viitor mai bun. Puteti sa ne recomandati un oras in care sa locuim? Adica...am cautat pe net orase dar nu stiu exact cum sunt ( de exemplu am auzit ca Chicago este f periculos ). Multumesc anticipat dau funda!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Din pacate cam toate orasele sunt periculoase, iar mai toti s-au mutat in zone rezidentiale, si pe la periferie. oricum nici acolo nu-i viata de vis.bafta!

Răspuns utilizator avertizat