| geany550 a întrebat:

Cuii ii e ciuda ca s-a nascut in romania cand putea avea un viitor de vis in statele unite? sa se fii nascut in chicago, new york, los angeles... o viata de vis

1 răspuns:
| Antonia981 a răspuns:

Miebig grin.pff ce misto ar fi daca as fi locuit in new york day dreaming! Nu mi-e rusine ca sunt romanca,doar ca Romania nu e ca celelalte tarisad.eu m-am nascut in Romania dar locuiesc in grecia cu familia,totusi ma duc in vacante, si am crescut acolo! Vreau un viitor bazat, o viata de vis cum spui :pe dar nu in Romania!