| rixu` e fan UCV [:x] a întrebat:

Eu st fata si imi place sa joc fotbal.joc doar la scoala pentru ca parintii nu au vrut sa ma dea la un club sportiv. ziceau ca st fata, ca trebuie intai sa ter o scoala, ...etc.
la noi in tara de este pus mai mult accentul pe fotbalul masculin si fffff putin pe cel feminin?
dc lumea crede ca fetele st mai slabe, nu au vointa?
poate lumea dn romania a ramas la ideile ei vechi?
nu credeti ca ar trebui sa mai iesim si noi in lumea asta mare?
numai munca toata ziua...
spuneti-va si voi parerea...kiss

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Kiki, eu de ce nu stiam?laughing
Lsa ca daca te straduiesti il intreci pe Costeabatting eyelashes

| 334499 a răspuns:

N-ai viitor cu fotbalul la fete... e foarte greu ...si mai ales in romaniawinking

| powergirl a răspuns:

Pai si eu am jucat fotbal dar numai cu prietenii mei nu ma pasionat sa merg asa departe cum vrei tu dar eu zic ca si fetele pot juca fotbal dc nu?

| Turdeanul a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mai slabe fara suparare dar sunt si echipe de fete care joaca fotbal.