| AlexValentinn a întrebat:

Eu sunt genu care sunt un pic pe un stil mai retro, de fapt e mult spus retro, mai invechit sa zic asa. Adica, nu imi place si nu suport sa ma uit la vloggeri(foarte rar ma uit la cei care abordeaza subiecte mai serioase), muzica mea preferata este din perioada 2000-2012, ascult la televizor numai pe canalul HIT MUSIC de muzica veche, imi place sa socializez fata in fata, nu prin mesaje, si daca am o relatie nu prea vorbesc prin mesaje sau la telefon, nu imi place sa imi fac poze si retelele de socializare pe care nici macar nu am cont, imi plac mult mai mutl femeile de 30-45 decat astea de varsta mea, masinile imi plac alea pana in 2015, astea noi au prea multa tehnologie, nu imi place noua tehnologie deloc e prea exagerata pentru mine, eu cand ies afara cu cineva nu stau absolut deloc pe telefon, si nu neaparat pentru ca asta e un semn de respect fata de interlocutor si daca ies singur tot nu prea stau pe telefon decat cand sunt acasa si ma plictisesc. Nu vreau sa intreb daca e normal sau nu, pentru ca normalitatea e din punctul fiecaruia de vedere, dar intr-un fel oameni ca mine sunt rari majoritatea se ia dupa ce este in trend legat de orice, haine, masini, telefoane tot. Nu stiu daca la mine asta este din cauza ca nu vreau sa urmaresc turma sau pur si simplu sunt eu mai invechit, dar oameni ca mine sunt rari si nu prea gasesc si de la un timp de vreme sunt singuratic asa pentru ca nu dau de oameni ca mine, toti sunt prinsi in trend, eu sunt diferit si singuratatea asta ma apasa ( nu ma refer la singuratate pe partea de relatie, ma refer in general ). Ce parere aveti, oare sunt pe aici oameni ca si mine? Voi cum sunteti? Mentionez ca sunt nascut in 98.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești mai diferit decât majoritatea dar nu esti singur. Mă regăsesc in felul tău de-a fi.