| inflicted a întrebat:

Exista fobie de examene? Oricat de bine sunt pregatita mereu mi-e frica si ma simt rau cu o zi inainte de examen

2 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Asta inseamna ca iti pasa. Daca ai fi fost indiferenta ar fi fost mai rau decat o fobie. Ignoranta si indiferenta este cea mai scurta cale spre insucces. Deci bucura-te ca ai emotii! Sunt constructive.

| Justme79 a răspuns:

Este ceva cat se poate de normal și firesc nu, numai la examene și la modul general mai este și din cauză că ești puțin stresată și de aceea intri in panica happy încearcă să te relaxezi fi pozitivă happy