| SquirtleBaby a întrebat:

Exista o culoare pe care nu o folositi? Dar una care nu va place? Ce culoare va place? Ce culoare va face sa va simtiti iubiti?

Răspuns Câştigător
| Maraaa a răspuns:

Nu folosesc alb
nu imi place maro
imi place albastru
verde love struck

2 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Nu cred ca exista o culoare care nu o folosesc sau care nu am folosit`o macar o data happy Toate culorile imi plac, nu am o culoare care imi displace, iar culoarea mea preferata este roz love struck Nu s`a intamplat niciodata sa ma simt iubita din cauza unei culori happy

| Nymphetamine a răspuns:

Imi place negru, rosu, portocaliu si verde [culori mai inchise].Dar in general la mine totul e negru thinking Nu-mi place rozul si albastrul deschis. happy