| chiftelutacrocanta a întrebat:

Exista oameni pe pamant care n-au fost fericiti niciodata, care au murit fara sa cunoasca fericirea?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Exista.din pacate.
sad

Dar poate au cunoscut fericirea dupa moarte..in vesnicie..alaturi de Creator, de Dumnezeu.happyEu cred asta, sper.happy

| ToKen a răspuns:

Filozofii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu. Si nu cred. Cred ca fiecare a avut momente de fericirie, si ma refer aici doar la cei care constientizeaza asta.

| J0B0MAT a răspuns:

Posibil...

| Hyung17 a răspuns:

Dacă au ales să vadă numai ura atunci da au murit fără să vadă fericirea