| BUBULINA a întrebat:

Exista pe aici persoane care nu injura nici macar cand sunt nervoase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu injur, mi se pare o lipsa de respect pentru sine. poti sa ma enervezi la maxim si sa-mi mai dai si in cap ca tot nu scot nici o injuratura pe gura(nici nu ma gandesc la ceva urat). mai bine tac daca nu imi vine pe moment ceva inteligent sa-i zic.

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa zicem ca imi permit cu prietena mea cea mai buna un vocabular mai necenzurat.Cu altii nu imi permit sa vorbesc asa, mi s-ar parea prea bizarhee hee
In general ma enervez foarte greu si imi trece repedebatting eyelashes

| Flav a răspuns:

Eiiii, as vrea eu sa spun ca da, dar nu pot. Injur cand ma uit la un meci de fotbal, ma transform complet. Injur cand sunt nervos, injur intre prieteni sub forma de gluma, dar am grija sa nu injur in public si sa nu stric atmosfera sau sa jignesc pe cineva.
Concluzia: injur, deci pacatuiesc, ca aici banuiesc ca doreai sa ajungi. Sunt om!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

E adevărat că mai spun cuvinte obscene, dar destul de rar şi niciodată nu au vreun adresant... când mă mai enervez spun uneori "du-te dracu" şi atâta, dar de cele mai multe ori nu folosesc injurii happy

| JeSa a răspuns:

Uneori ironizez doar, pe cel ce mă supără, în rest nu le am cu injuriiletongue

| BUBULINA explică:

@flav si eu sunt tot om si nu injur
@aηjеlιqυе crede-ma ca mie nu imi scapa deloc injuraturi

| Alisa a răspuns:

Injurand nu rezolv nimic, poate doar ma mai descarc.
Injur foarte rar, plus ca pentru o fata nu se cuvine sa injure, e foarte vulgar, scarbos.

| criss:) a răspuns:

Aia cu 'drăcie!'se punelaughing?
nu are rost sa injur; pe mine ma doare capul cand ma enervez, nu simt nevoia sa injur.laughing

| cretzufinish a răspuns:

Eu tot ma leg de puii mei, saracii sad

| Klara a răspuns:

Eu nu injur rolling on the floor Nu injur pe TPU, ca ma penalizeaza Raluca, dar in rest injur. Injur cand nu-mi merge bricheta, cand mi se descarca telefonul, cand nu-mi iese ceva calumea atunci includ si parastasul, dumnezeirea si alte elemente happy

| Frogie a răspuns:

Oricui cred ca ii mai scapa o injuratura mica pe ici pe colo. Crede-ma, la mine la tara am auzit si preoti injurand. Acum depinde de caracterul fiecarei persoane si de educatie. Multi injura, dar nu in public.

| mariobros a răspuns:

Incerc sa ma las, dar mai rau e ca daca ma abtin verbal, greul este in plan mintal, acolo-i buba. Verbal te abtii sa nu te auda cineva sau sa nu te auzi tu, dar din minte e mai greu sa le scoti. Mi-as fi dorit sa nu fi avut curaj sa le folosesc atunci cand le-am auzit la altii.

| alexflor87 a răspuns:

Da, eu sunt una din acele persoane :p

| FataDinVecini a răspuns:

Exista persoane care nu injura de exemplu eu si klara

| tpufpe a răspuns:

Toata lumea injura, daca nu cu voce tare in gand tot zice ceva. Si cretzufinish in ultimu timp majoritatea zic ceva de puii lor :-))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma enervez... e greu sa ma abtin.

In schimb, nu injur de fata cu femeile...chiar daca sunt nervos, incerc sa nu scap vreo injuratura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm,, imi mai scapa cate una cand ma cert cu o prietena care ma scoate din sarite uneori. Bine, nu i le zic, ca ma face nesimtita pe un ton de cere altele laughing.
Nu cred ca am injurat in public, nici din nervi. Dar intr-un loc mai retras sau cu 2-3 prieteni, mi-au mai scapat laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa vb urat sa inuur.colegele mele rad de mine ca nu injur si eu nu le zic fa dar ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am injurat in viata mealaughingcolegele ma fac pocaita