| Floridori a întrebat:

Exista pe aici persoane intarziate care ar fi interesate sa mearga la munte de sarbatori, fie pentru petreceri private, fie in familie, dar nu au cazare de Craciun sau Revelion?

12 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Și bani poate nu au.

| Floridori explică (pentru J0B0MAT):

Tocmai, ca nu e vorba de bani happy

As vrea sa ofer cuiva aceasta bucurie (eu nu pot merge din motive personale).

| Seba2013 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Hai ca arunc eu casa de pe fereastra si impart la vreo 6, 7 persoane 20.000 euro. Insa mergem intr-un teritoriu care i-l cunosc doar EU. Pentru ca vreau SA fiu singurul protagonist iar voi elevii. Asa imi fac si film cu rolul principal cu o suma mica, nu ca Avatar care baga milioane. Englezii au obiceiul sa isi faca vacante in grup.

| Seba2013 a răspuns (pentru Floridori):

Ai tu un interés. Pana si emoticonul spune ca esti in calea femeilor. Bafta pe drum.

| J0B0MAT a răspuns:

În lumina celor spuse mai sus, eu vreau un milion de euro, sau măcar jumate.
Dacă vede cineva care e darnic for no reason, pm me.
Thx.

| Floridori explică (pentru J0B0MAT):

Nu am atat laughing
Ofer doar ceea ce pot.
Poate mesajul tau va fi vazut de vreun milionar.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Floridori):

Poate.
Sau măcar moșul mă va asculta și pe mine anul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da detalii, despre ce e vorba? Ca eu n-am cu cine.

| Floridori explică (pentru anonim_4396):

Este vorba despre o casuta in Busteni.Nu doresc decat cateva garantii ca nu va fi distrusa si cam atat.
Incepand de maine pana pe 8 ianuarie, oricand.

Si ma gandeam ca poate sunt doritori care vor sa mearga, dar nu au bani de cazare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Floridori):

As fi mers eu dar nu am cu cine, pacat. Daca gasesc cu cine te anunt.

| Floridori explică (pentru anonim_4396):

Sper sa gasesti o companie placuta, atunci happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Floridori):

Vise!