| คlєxヅ a întrebat:

Exista dracu? exista diavolul? exista vampiri? exista varcolaci? exista morti vii? exista fantome?

va rog, raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| strikker a răspuns:

Depinde de ce crezi si tu,
daca exista sau nu dupa parerea mea toate aceste baliverne sunt niste viziuni ale imaginatiei noastre.Dar am vazut pe discovery "fenomene strani" si nici nu stiu ce sa cred.

| คlєxヅ explică (pentru strikker):

Am vazut si eu ma cam sperie fenomenele alea, da nu stiu sigur daca exista varcolacii sad astia sunt preferatii mei dracu...Nu cred ca exista

| lupuldark a răspuns (pentru คlєxヅ):

Si mie imi plac varcoalci odata mergeam cu cortul cu familia si niste vecini si o sarit dintrodata un lup ce mergea in picioare si am crezut ca halucinez dar a doua zi cand m-am trezit am vazut un om gollaughing (nu glumesc)

19 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Da! Si exista si Mos Craciun!

| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Ai grija sa nu adormi, atunci vin si te iau!

| ElGreco a răspuns:

Cum tu exişti, există şi ei.winking

| คlєxヅ explică:

Eu am intrebat daca exista

| คlєxヅ explică:

Da da exista omul cu picioare de cal fata de dragon aripi de liliac si ochi de broasca?
laughing?

| คlєxヅ explică:

Que tonterias hombre lobo no existo? si segura no te crees
como el hombre lobo no existo espera el refespeis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Dracu exista,diavolul exista, vampiri nu exista,varcolacii nu exista,exista mortii,exista vii, exista fantome. sper sa gasesti raspunsul cu adevarat bun, bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista dracu ti prietenul de langa tine / vampirul si iubita te suge de banii / varcolacul e seful tau asa il privesti tu pe el / fantome sunt banii pe care iai avut diavoli sunt dusmanii vezi ca exista toate acestea / morti vi sunt vampiri te-ai repetat

| lupuldark a răspuns:

Uite rasp mele : dracu da diavolu da vampiri da varcolaci da morti vii nu fantome este foarte clar ca da iti recomand sa te uit la vanatori de factome crede-ma o sa vezi lucruri ciudate

| mihaelaramona22 a răspuns:

Strikker are dreptate in mare parte, da diavolul exista, dar vampirii, varcolaci, mortiii vii sau fantomele nu vred in asa ceva, sunt doar in imaginatia noastra

| ddaarriiuuss a răspuns:

Dracu exista diavolu da vampiri nu varcolaci nu la morti vii nu stiu fantome da

| Verdeee a răspuns:

Daca exista dracu? In niciun caz drac! Diavol da, vampiri nu, varcolaci nu, morti vii da, fantome nu! Este tot ce stiu...

Si mortii vii chiar exista fratilor!

| 555555555555555555555555555555555555555 a răspuns:

Vampiri da,diavolu da, varcolaci nu, fantome da
morti vii sunt vampiri
filmul meu e bona mea e un vampir
vil recomand

| silviupop a răspuns:

Drau exista...nr lui de telefon este 072266666666666666 crede-ma eu l-am sunat si prima data mi-a dat ocupat iar adoua oara mi-a raspuns si mi-a pus muzica de morti si vocea lui e groasa... daca nu ma crezi incearca iar numarul nu este al meu

| คlєxヅ explică (pentru silviupop):

Am auzit la unu ca nr lui de telefon e... 666...