| lucyaneya a întrebat:

Am primit de la prietenul meu pe Telegram un filmuleț iar jos apare scris ..clip video de la ????
L-am întrebat de la cine e și a zis că de pe un grup și mi l-am trimis mie
Sunt geloasa ????
A șters numele, mă minte?
Ce poate fi?????

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asa este, era de la cineva dar devreme ce ti l-a aratat si tie nu ai motive de gelozie pentru ca nu poate fi nimic serios! Daca era ceva mai serios atunci nu-ti mai arata acel clip. Adica el nu vrea sa te insele ca ii este frica ca te pierde dar vrea sa stie daca si tu simti la fel! Se pare ca sunteti la inceput de aceea jocul acesta al lui, inca nu-ti cunoaste reactiile. La felul cum vei reactiona vei arata daca esti geloasa rau sau daca il iubesti mai mult decat te iubeste el pe tine etc, el asta vrea sa afle pe ce pozitie se afla in relatia voastra etc.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nimic! E un joc de al lui sa vada daca esti geloasa! Cel mai bine sa nu reactionezi ori sa-i zici ca nu te intereseaza chiar daca nu e asa si sa nu-ti mai trimita asemenea tampenii!

| lucyaneya explică (pentru lpavel):

Bun, dar totuși era de la cineva și a șters numele punând acel Emo?
Scrie clar clip video de la?(cu emo in loc de nume )
Să îl ia naiba.

| lucyaneya explică (pentru lpavel):

Mi-a zis ca e de la el laughing el a scris asa
morr.dar na ca sa nu ne certam am lasat-o balto
intr-adevar poti edita ca am incercam si eu dar de ce ar fi facut-o? ha ha laughing

| lpavel a răspuns (pentru lucyaneya):

Ti-am mai zis: ca sa vada cum reactionezi!

| lpavel a răspuns (pentru lucyaneya):

Asa este, era de la cineva dar devreme ce ti l-a aratat si tie nu ai motive de gelozie pentru ca nu poate fi nimic serios! Daca era ceva mai serios atunci nu-ti mai arata acel clip. Adica el nu vrea sa te insele ca ii este frica ca te pierde dar vrea sa stie daca si tu simti la fel! Se pare ca sunteti la inceput de aceea jocul acesta al lui, inca nu-ti cunoaste reactiile. La felul cum vei reactiona vei arata daca esti geloasa rau sau daca il iubesti mai mult decat te iubeste el pe tine etc, el asta vrea sa afle pe ce pozitie se afla in relatia voastra etc.