| XDeiutzaX a întrebat:

Faceti-mi un program cu exercitii ca sa slabesc si sa am abdomen. Puteti si program de alimentatiebig grinMs

1 răspuns:
| cristiana23 a răspuns:

Uita-te pe net sunt tot felul de exerctii pe youtube. pentru alimmentatie, evita grasimile, cipsurile si mai ales sucul! nu manca dupa ora 6! inlocuiestel cu laptele, ceaiul sau apa. presupun ca esti fata, bea cel putin 2l de apa pe zi si vei vedea ca tenul tau e mult mai sanatos tongue, la mine merge, incearca. spor!