| mentholinks a întrebat:

Fetele au inceput sa aiba gusturi proaste la baieti adica toti baietii care ii vad cu fete sunt parca distrusi iar baietii calumea ca mine sunt singuri?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar lasa alte persoane sa te caracterizeze happy

| mentholinks explică (pentru DoarBogdan):

Pai le las si pe ele.

| DoarBogdan a răspuns (pentru mentholinks):

Si atunci ce este cu comparatia de baieti distrusi/baiat calumea? :/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa este. Si si cersetorul de langa blocul meu posibil sa fi ajuns asa din cauza ca a facut un accident nefavorabil, in urma caruia nu a putut sa mai lucreze. Sau poate ca a ajuns asa pentru ca era o persoana mizerabila si chiar asta voia sa ajunga.

Cine stie? :/ Nu trebuie sa judeci. Daca "acea fata" care ar trebui sa vina la tine acum, si ar vedea mesajul transmis de tine, ce... parere ar avea?

| mentholinks explică (pentru DoarBogdan):

Nu trebuie sa ne influenteze parerile ci adevarul obiectiv.

| DoarBogdan a răspuns (pentru mentholinks):

Hei... dar aici nu este un adevar obiectiv laughing
Daca intrebi pe prietenul acelui baiat de care ai zis, sunt 100% sigur ca nu ar fi de aceeasi parere.
Inteleg, nici eu nu sunt de acord cu acel tip de comportament in ce priveste imbracamintea baiatului respectiv. Dar asta este parerea mea, a ta, si a altor persoane. Nu lua totul ca pe ceva absolut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca numai distrusu sta in relatie, cel care distruge nu considera relatie pe straina care o atinge o * o saruta etc. El asteapta relatie pe distrusa care n-are cine sa-i dea, si se joaca de a suferinta prin q.Q nu-s considerate relatie, caci este ilegal in Romania decai ne jucam de a "nebuna e distrusa aia care ne e martora".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi când spui distruși? Eu cred ca totul sta in caracter, dar înainte te caracter trebuie sa arați binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ksf nai ksf