| anonim_4396 a întrebat:

Fetele sunt obsedate de ceea ce face o alta fata cu viata ei? Ce motive au ele si cum pot fi scoase cand se baga sa se joace unde nu e treaba lor?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Adica desigur ca sunt unele care fac si asa. Motivele difera de la situatie la situatie ca gelozia, ipocrizia, orgoliul... vor sa arate sau sa sugereze ceva.

De scos... e mai dificil. Ignoranta.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Are ea atentia unui baiat cand eu n-am nici unu, asta e motivulwinking Iar baiatul prefera sa stea cu ea la barfa decat sa se introduca, si apoi ei exagereaza cu gluma, si mie imi ramane sa plang ca ea merge mai departe, eu stau pe loc si ma gandesc de ce nu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu trebuie sa te gandesti la asta... nu sta pe loc. Mergi mai departe, vezi-ti de ce ai tu de facut si o sa vina persoanele potrivite la tine ^_^