| Numero1 a întrebat:

Fetelor! Apreciati un baiat care stie sa gateasca?

Răspuns Câştigător
| Milayaa a răspuns:

Sigur..foarte mult happy
mai ales cind te surprinde cu un desert delicios mincat impreuna cu o cesca de capuccino.happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Apreciez,in ziua de azi rar mai gasesti un baiat care gateste

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce-mi place mie genul de bărbat fraier care învaţă să gătească doar pentru că dă bine în faţa unei femei.
Ca bărbat mi se pare obligatoriu să ştii să-ţi faci singur de mâncare şi să nu depinzi de altcineva.
Că unii o fac doar ca să se simtă speciali în ochii femeilor, nu-i face cu nimic mai buni.

| LolaLollita a răspuns:

Bineinteleshappy

| lolium a răspuns:

E bine de tine ca stii... eu sunt fata si n-am invatat inca happy

| Numero1 explică (pentru lolium):

Nu am specificat ca stiuhappy desi am unele mancaruri care mi le fac singur.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Desigur! Dar rar găsesti astfel de băieti.