| Muggz a întrebat:

Fetelor,baieti buni sau baieti rai?
Care categorie este mai atractiva din punct de vedere sexual, cel mai bun raspuns primeste FUNDA!
Argumentati raspunsul happy

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Baietii aia smecheri din videoclipurile de la TV, sunt lucrati la sala si indopati cu steroizi (pentru ca nu ai cum sa arati asa altfel, fara creatina, hormoni si steroizi, ca nu se poate)
Unu din efectele bine cunoscute ale steroizilor, este impotenta. Deci, degeaba arati ca superman daca te rogi de ea sa porneasca si nu vrea...
Imagineaza-ti o intrecere intre un BMW X5 fara benzina si o Dacie 1310 (care are carburant). Ghici cine va castiga rolling on the floor Cam asa e si cu ce vedeti voi pe la TV si salivati.
Idem si cu baietii din realitate. Bine, nu-s absurd sa zic ca toti baietii care arata bine sunt indopati cu steroizi, eu de exemplu sunt perfect si natural :X Si arat fenofantasticwinking

Am tinut sa dau exemplul asta pentru ca, in viziunea a 90% din fufe, baietii rai sunt aia ''smecheri'' care arata bine iar baietii buni sunt aia pampalai, care se intampla sa si stea dupa kuuru uneia singure.
E o viziune cretina, of course (dar asta se promoveaza si romanul o ia de buna)

| Cosmin86 a răspuns (pentru IMC90):

Se poate si fara steroizi, doar ca mai lent

| IMC90 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu ajungi niciodata la performantele alea, si mai ales la formele alea mari si foarte definite.
Eu cunosc pe cienva care merge la sala de 5 (cinci) ani de zile, consuma multe proteine si se hraneste sanatos. E departe de ce vezi prin videoclipurile la TV, desi omu a ajuns la un nivel destul de avansat. Si este si mezoform

Si mai stiu pe cineva care arata ca un ''bat'' (asa ca s-a hotarat sa bage porcarii) In 3 luni s-a facut de nu l-am mai recunoscut... Dupa ce n-a mai bagat nimic, s-a dezumflat la loc.

| Cosmin86 a răspuns (pentru IMC90):

Am zis fara steroizi, nu fara suplimente. Proteine, creatina, glutamina, oxid nitric, etc, astea sunt ok.

Nu o sa ajungi ca mr olympia, dar gen Alex Velea sau altii ca el de la tv poti.

5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Băieţi rai. devil
Uite d`aia. Nu-mi plac cei fătălăi. Dar să fie şi buni câteodată.

| blueSky_3324 a răspuns:

Un baiat / barbat aparent bun poate sa fie un tauroi in pat si sa te satisfaca super bine, iar un barbat aparent macho poate sa fie un pisoias timid care sa te lase pe tine sa faca toata muca. Nu este o regula si sa stii ca de cele mai multe ori aparentele inseala foarte mult.