| kyjonopsy a întrebat:

Fetelor,ce e mai rau :sa fiti vazute cu par negru pe picioare sau sa n-aveti picioare?big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai picioare!
Părul se poate decolora, se poate îndepărta.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Mai bine sa fiu vazuta cu par pe picioare decat fara picioare

| Alyra a răspuns:

Ar fi într-adevăr mai jenant să fi văzută cu păr negru pe picioare.
Dar e evident că e mult mai rău să n-ai picioare de fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că e posibil să uiţi să te epilezi dacă te consideri cu adevărat o domnişoară/femeie, dar să nu ai picioare e mai grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea asta e o satiră la cele care se simt foarte, foarte rușinate și se lamentează că au uitat să se epileze, sau ce?
Nu aș crede că e o întrebare serioasă.

| Xenya a răspuns:

Fara picioare.Cand este vorba de par exista atatea metode de indepartare.

| kyjonopsy explică (pentru Xenya):

Ma refeream la faptul de a fi vazute in public dupa ce ati uitat sa va epilati cu par pe picioare si sa va vada cunoscutii sau viitorii cunoscuti asa, fiind probabil cam jenant.

| zurick a răspuns (pentru kyjonopsy):

Nu s-ar intampla asta daca uit sa ma epilez imi iau si eu pantaloni lungi ca nu-s...Da oricum sa n-ai picioare e si mai oribil

| Xenya a răspuns (pentru kyjonopsy):

Sa uit putin probabil, poate as purta pantaloni lungi. Dara fara discutie, sa nu ai picioare este mult mai rau decat sa ai par pe picioare. happy

| Roxxanne a răspuns:

Sa nu ai picioare laughing