| ciufylovemusic a întrebat:

Fetelor, descrieti baitul perfect de la faţă pâna la modul de a se imbraca, mancarea preferata si chiar ce comportament trebuie sa aiba si ce calitati. Baieti, puteti face acelasi lucru in cazul fetelor?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fie o fata calma si rabdatoare. Sa fie intelegatoare si sa imi acorde libertatea de care am nevoie. Sa fie alaturi de mine in momentele grele si sa inteleaga totodata cand am nevoie sa fiu singur. Imi plac fetele care stiu ce vor de la viata. Fete optimiste care se ridica mai puternice dupa fiecare esec. Vreau o fata care sa nu fie unidirectionala. Sa aiba anumite cunostinte si sa pot vorbi cu ea diverse lucruri. Sa ne intelegem si sa avem pasiuni comune. Trebuie ca fata sa fie feminina. Nu imi plac fetele care exagereaza cu machiajul sau poara imbracaminte sumara. Imi plac fetele care stiu cand sa taca. Nu imi plac fetele care vorbesc doar ca sa spuna ceva, indiferent ca e un subiect neinteresant. La partenera caut de obicei dorinta de a ma face sa ma simt bine in pielea mea. Caut o partenera care sa ma placa in egala masura fata de ce simt eu pentru ea. Unde sentimentele nu sunt impartasite nimic nu mai are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson.hana montana, mailei sairas.si lista poate continoa.

| bruxellesman a răspuns:

Ai putea sa incepi prin a scrie si conversa corect in limba romana. iti recomand sa inveti intai sa te exprimi apoi sa te gandesti sa studiezi metode de seductie, arta de a te comporta in societate sau codul bunelor maniere. bafta la agatat