| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor e adevarat ca primiti des mesaje de abrodare pe social-media de la diversi "masculi" de pe net, de multe ori ei originand din alte tari?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am pățit și eu.Si din țară si dinafara, dar ii ignor.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Macar au ceva in dotare? asa de macar 20 cm laughing)

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu de unde sa stiu? Ca nu i-am controlat.
Mai sunt ce iti trimit poze indecente direct, dar cine sta sa se uite.Dai block.

| SilentRain a răspuns:

Asta e o generalizare... unele da altele nu

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce zici de asta:

Ohhhhh! scumpa mea Elena cat de mult te-am iubit si daca ai sti cat de mult mai ranit, ohhhh Elena mea.

"Daca o f+ut pe ma+ta o sa ai 10 frati, toti o sa semene leit tati si ai sa ma vezi de 10 ori in fiecare zi. Adica un cosmar!"

https://www.youtube.com/watch?v=YjMsdntK7VE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Mai ales indieni și arabi. Și dacă nu sunt activa un an, scot poza de profil, îl fac privat, tot mă trezesc cu cate un ametit in mesaje din când în când.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aproximativ la ce frecventa 1-2 pe saptamana sau mai des?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O daa. In special din india.
Asta cand aveam Instagram. De vreo 4 ori pe saptamană.
Unii mai trimit si poze cu... sti tu ce.
Block

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, le dau block deoarece nu am timp de ei.