| tndrrru a întrebat:

E adevarat ca fetele primesc multe mesaje de la baieti pe retelele social media? Voi primiti?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Primesc de la servicimedia laughing nu vezi cata bataie de cap imi da femeia de la fleet and compliance - o fi avand un fetiş si i.e rusine sa imi zica (arata bine)

| Freya1 a răspuns:

Da,primesc.

| OldSoul a răspuns:

Da e adevarat. Cel putin cu cat sunt mai obisnuite, cu atat primesc mai multe.
Nu stiu de ce am vaga impresie ca alea care au ceva in cap, alea mai inaccesibile, parca nu prea primesc mesaje atat de des.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, se mai nimeresc câțiva care mai dau mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de mesaje si ce faci pe social mesia. Un cont obisnuit de insta, ca al meu, nu are de ce sa primeasca. In afara de 2-3 indieni care isi trimit random organele genitale. Alora le dau block clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat. Fa-ti de proba un cont de fata cu ceva poze sa para mai autentic si vezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Unele primesc mai multe, altele mai puține, depinde de pozele postate, dacă sunt mai atrăgătoare sau nu.
Eu nu primesc deoarece nu am cont pe nici o rețea de socializare.

| LilWatamaloon a răspuns:

Deoarece rețelele de socializare au evoluat, conturile de Instagram și Facebook deținute de femei/fete sunt mult mai apreciate față de cele ale bărbaților/băieților, mai ales dacă se îmbracă sumar și provocator sau îndrăzneț conform cu timpurile sau dacă atrag o anumită categorie de oameni.

| PreaDistinsul a răspuns:

Alea care isi arata fundul, dornice de imperechere normal ca primesc.