| Jokerashul a întrebat:

Fetelor, explicati-mi si mie, ca nu pot sa va inteleg, ce inseamna "Vreau sa ma exprim prin dans "?, pentru mine femeia cea mai mare enigma si sunt curios ce vreti sa spune-ti cu asta.Multumesc anticipat, va iubesc oricum.

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Nu trebuie sa fii atotcunoscator, trebuie sa ai un pic de logica si ratiune, si un strop de filosofie.
Prin dans multe persoane se descarca emotional (fetele de obicei ), cum noi ne descarcam, dand pumni in sacul de box.
A te exprima prin dans inseamna a transpune sentimentele in dans, pur si simplu.

| Jokerashul explică (pentru vRemi):

Da dar ele se descarca pentru a vedea altii eu cand dau cu pumnii in sac (si chiar dau) ma descarc ca ma simt eu bine si simt ca trebuie dar ele dupa cu cate am vorbit o fac sa vada altii...

2 răspunsuri:
| EarsOfAFox a răspuns:

Eu sunt femeie-bărbat. Nu e bre nicio enigmă! Depinde de cât te duce mintea. Ce înțelegi tu prin dans? Bâțâiala penibilă de astăzi a tinerilor prin discoteci/cluburi? Evident că așa ceva nu exprimă nimic. Dar încearcă și tu să te documentezi despre adevărate dansuri recunoscute la nivel mondial ca și artă.