| DenisIonut01 a întrebat:

Nu inteleg ce spune aici "Ai putea sa incerci inloc sa iti ascunzi singurata in spatele sarcasmului?"
P. S vreau sa imi explicati toata fraza nu doar ce inseamna sarcasm

Răspuns Câştigător
| AdutzaAde a răspuns:

''Ai putea sa incerci, decat sa iti ascunzi singuratatea*. eu cred ca sarcasm inseamna incapatanat! adica ar veni. ''ai putea sa incerci, decat sa-ti ascnunzi singuratatea in spatele incapatanarii, de a cunoaste, sau de a te interesa ceva... sper sa-ti fie de folos :*

| DenisIonut01 explică (pentru AdutzaAde):

Am citit de 2x ca sa imi dau seama dar am inteles ceva.

| AdutzaAde a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pana la urma ai inteles ceva :d?

| DenisIonut01 explică (pentru AdutzaAde):

Cu alte cuvinte sa nu mai fiu incapatanat.

| AdutzaAde a răspuns (pentru DenisIonut01):

C-am asa ceva! Ma bucur ca te-am ajutat!