| aicinuehi5 a întrebat:

Fetelor, haideti sa fim seriosi. Voi vreti ca sa exista saracie in Romania, si vreti ca copiii lesinati, sa fie in continuare lesinati. Voi vreti ca Romania sa fie o tara corupta, ca doar asa probabil, te dai cu "fat frumos(baiat de bani gata, copil unui mafiot corupt)". Hai sa fim serios pisi. Ce egalitate vrei tu in tara asta? Cand hainele tale, buzele tale, parul, makeup-ul, incaltaminte, si chiar sani sunt la vedere. Tu iesi in evidente, fiindca pur si simplu spotlightul saracie in Romania este incadrat spre tine. Daca in Romania exista egalitate ca in tarile din Scadinavia, atunci pisi, nici dreacu nu sa uita la tine. Asa ca, tu trebuie sa fii bucuroasa ca traiesti in saracie Romaniei. Ca doar asa e cafeaua din Dorobanti mai gustoasa. Asa ca daca ai ceva luxos in fata ta(celulalur), ridic-o sus si striga. TRAIASCA SARACIA!

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Hai mai "pisi", ce s-a intamplat, dau frustrarile pe afara?
Macar pune-le in ordine, sa intelegem si noi care-i problema. Cumva din cauza ca hainele, buzele, parul, sanii (cu doi "i") mei, sau ce altceva mai vrei tu sunt la vedere, nu exista egalitate in tara? Coruptia in Romania pleaca de la o "pisi"? Hai ca ma faci sa rad...
Poate in afara de "luxosul" celular, gasesti tu o amarata de carte a limbii romane, ca eu m-am cam saturat de cand tot privesc cum va bateti voi joc de propria limba. Si strig in gura mare: Rusine celor ce nu stiu sa-si scrie limba dar isi permit sa critice pe oricine in orice domeniu!

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu esti, Mircea (Badea)?

| jolie a răspuns:

laughing)) bravooooo hooooo bravoooo laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Pământul a răspuns:

@c2rmen: ţi-ai răspuns la întrebare exact în momentul în care ţi-ai pus-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa generalizezi. Daca fetele sunt asa de prostute, atunci de ce se mai uita baietii la ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Hitler Invictus daca aceste fete sunt privite in halul aceste de baieti, atunci de ce unii se mai uita la ele? Sunt constienti ca gresesc, dar ajung sa se casatoreasca cu ele(fotbalistii ar fi cel mai bun exemplu). Atat aceste fete cat si cei care se uita la ele gresesc in egala masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa traiesti si tuhappy