| andra95 a întrebat:

Folositi produse Avon? Care credeti ca il folositi cel mai des si de ce?!

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da folosesc si sunt foarte incantata de elehappyImi plac in special parfumurile de acolo si rimelul.Sunt ele mai scumpe, dar macar stiu ca sunt de calitate si ca ma ajuta foarte mult happy

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pai cel mai des nu folosesc nimic... dar imi plac mastile "planet spa" mi se par cele mai de calitatehappy

| Leea1234 a răspuns:

Da folosesc!
mai des, cumpar parfumuri, imi plac (nu toate)
mai ales cele pentru barbati imperfect (parca), rare gold...

| Abcfunny a răspuns:

Da folosesc.Folosesc geluri de dus (imi plac cum miros)Rimelu (ca nu curge) ...mai multe

| Brigitta a răspuns:

Planet Spa de tot felul-imi place cum miroasehappy
Ar mai fi parfumul cela Today Tomorrow Always, ala verde imi place cat de cat.
Aaaaa si am eu asa o slabiciune pentru parfumul cela Passion Dance, nu stiu de ce imi place f multbig grin Dar nu-l folosesc pentru am alergie la elsad

Dar nu prea am/folosesc produse Avon pentru ca reprezentantele care le cunosteam eu erau neserioaselaughing

| annda a răspuns:

Da. Pai am cateva parfumuri, farduri, gloss-uri chiar si spray-uri de corp.De ce?! Pentru ca nu gasesc acelasi produs sau asemanator la alte firme.

| wings a răspuns:

Da folosesc, am un parfum pur blanca de la avon, balsam de par, glossuri, rimeluri...si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unicul parfum de la Avon pe care il foloseam era Fullspeedhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Glossul de buze, este natural și nu încarcă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in general folosesc parfumuri de la Avon insa nu am unul preferat, de fiecare data incerc ceva nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa nu fiu rautacios! ai contract cu firma respectiva?

| andra95 explică:

Scuze "coordonator"

| andra95 explică:

DA BlindulBen....sunt cooprdonatoare la Avon...