| vladagentul123 a întrebat:

Fratele meu și-a comandat de pe un site câteva produse, iar comanda este pe numele lui. Mi-a zis ca va veni cu poșta română când intră în țară. Poate el sa ridice coletul de la poștă dacă e minor?(are 13 ani). Dacă nu, cu mama/tata?
Pentru că se răzgândise de mai multe la câteva produse, acum ele vin separat. Poate sa-i zică ceva doamna de la ghișeu sau sa plătim o taxa de ceva?
P.S. - comanda e plătită cu cardul

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Devreme ce comanda e platita poate ridica coletul si singur dar sa aiba asupra lui un act de identitate, certificat de nastere ca altceva nu cred ca are...