| mihaibr11 a întrebat:

Fratilor la scoala chiar numai merge nimeni? Postez intrebarea asta aici, pentru ca aici am gasit cele mai multe exemple de...nu pot folosi cuvintele care-mi trec prin cap. Ce se intampla cu oamenii astia?

Răspuns Câştigător
| 2gingers0souls a răspuns:

Mihai, eu traiesc pe principiu "noi sa fim sanatosi". La cat de 'hipstere' sunt generatiile astea care vin din urma, nu pot decat sa constat ca mie imi va fi cel mai bine in viitor. Cu cat sunt mai multi prosti/needucati, cu atat cei cu ceva in cap vor fi mai cautati si vor trai mai bine pe spatele lor. Bun rationamentul sau nu?