| Elly4all a întrebat:

Fratilor, o sa innebunesc.sunt "ciuruita".laughing. sunt plina de ciupituri de tantari, straight face ma mananca de nu mai pot. ce pot sa fac sa nu mai ma scarpin?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt o gramada de creme la farmacie pentru asemenea piscaturi.Foloseste si spirtul. Pune si pastile de tantari Raid...

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Spray Off sau Autan. Da-te seara pe zonele descoperite de piele si nu te vor mai pisca.

| Dan a răspuns:

Freaca cu otet.

| Elly4all explică:

Multumesc.straight face

| Elly4all explică:

@Moneyandfame.laughingstiu mersi de compliment.

| bluerose a răspuns:

Incearca crema mentolata de la farmacie.

| Moneyandfame a răspuns:

Ai sangele dulce, toti tantarii te vor.Esti vedeta, fii fericita.