| nobody_9468 a întrebat:

Fratilor sa vedeti cat de caraghioasa apot filaughing. Uneorihee hee.
Am fost azi cu un prieten sa ne plimbam.Cand urcam in masina se auzea ceva in engleza, si nu doar cand urcam, se auzea uneori si in timpul mersului, sau cand il atingeam eu.Si era bagat un fir undeva pe langa schimbat-orul de viteze. Ce era chestia aia?
Daca il intrebam ma simteam aiurealaughing. Paream proasta.Si nu vroiam sa vada ca sunthee hee. Gps nu stiu daca era, ca la un moment dat ne ratacisem si nu stiam prin ce sat ne aflam, deci, ce era aia?

1 răspuns:
| basexcu a răspuns:

Era domnu penis!