| aaaa12345 a întrebat:

Funda!
Acuma cateva zile am vb cu bunicul meu care este mort prin limbajul lor.De atunci il visez in fiecare seara. Oare vrea sa vorbeasca iar cu mine?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Dap, o fi uitat sa-ti spuna ceva...

2 răspunsuri:
| aaaa12345 explică:

Da,vorbesc cu el prin limba lor,cand mori,vb aceeasi limba, nu vorbeste prin vise cu mine, multumesc cu ideea cu scrisoarea dar nu am cum sa i-o dau

| thunderstruck13 a răspuns:

Nu se prea intelege... Adica este mort, si vorbeste cu tine in vise? Da, posibil, dar ar pute fi numai lucrarea subconstientului tau. Mai bine scrie o scrisoorica si lasa-i-o la mormant. Spune-i ce simti, intreaba-l ce vrei, etc. Te vei simti mai bine. Funda? Mersi!happy