| Ispas_Costin_1996 a întrebat:

Am o problema la cardul micro sd hama de 8 gb care al peste 200 de melodii si 400 de poze si nu as vrea sa le pierd problema este urmatoarea acum cateva zile totul merge bine telefonul meu citea cardul azi nu il mai citeste am incercat in alt telefon tot la fel o solutie cv?

2 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Incearca sa-l conectezi la un PC si vezi ce se intampla, daca merge atunci copiaza-le pe PC, formateaza cardul si incearca-l iar in telefon. Daca apar probleme, gasesti pe net aplicatii de recuperat fisiere, in principiu pozele, muzica n-ar trebui sa reprezinte o problema. Daca tot nu merge atunci "e shticat" big grin. Spor!

| Ispas_Costin_1996 explică (pentru Simon):

Degeaba (
dar oricum mersi