| Trixx a întrebat:

Funda! Ce pot face de revelion cu prietenii neavand bani? in afara de a merge la concert. Nu putem nici sa mergem la unu din noi acasa. As putea specifica si ca orasul este Piatra Neamt

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Mergeti la patinoar. S-ar putea sa fie gratis in 31happy

| LarisaLary1 a răspuns:

Poi...Cel mai important este sa stai alaturi de cei dragi. Nu trebuie sa mergi la un hotel de 5 stele, sau cine stie unde vrei. Seara de revelion este ca si ori care alta. Poti dormii`laughing
Eu merg la nasi cu mama si cu tata si petrecem. Mancam...etc

Vezi tu ce faci.

| LarisaLary1 a răspuns:

Poti sta la tine acasa...sa mancati ceva. Va uitati la un film.:d
nu stiustraight face