| anonim_4396 a întrebat:

Nu am facut niciodata nimic de Revelion, am 18 ani si anul acesta as vrea sa fac ceva impreuna cu prietenii si cu iubitul. Suntem persoane linistite, nu e genul nostru sa mergem in club, dar poate nu am zice nici nu, fiindca nu stim cum e treaba acolo. Totusi, unde am putea merge? In afara de casa cuiva sau la restaurant.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O pensiune la munte...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot acasa cu familia e cel mai bine, nu vezi si tu cate accidente se intimplă in club? Tu ai intentii bune, vrei sa te simti bine alături de prietenul tau si de alti prieteni, dar din păcate planul de acasa nu se potriveste tot mereu, si ai vazut si tu ce s-a intamplat in clubul colectiv, si ăia au mers sa se distreze, si au murit

| AliceNeye a răspuns:

La munte, dar ar fi trebuit rezervari si mai din timp laughing

| AlexandruBotoaca a răspuns:

Csf