| alysk84ever14_6997 a întrebat:

FUNDA! Fetele care folosesc absorbante cand sunt pe 'rosu' si dorm noaptea, nu va incamodeaza? Nu simtiti cum curge sangele? eu nu pot sa dorm numa pe spate toata noaptea altfel cred ca imi curge pe chiloti si pe picioare.
Ajutati-ma va rog! FUNDAAAAa!

Răspuns Câştigător
| Ayumi_6954 a răspuns:

Foloseşte absorbante Always Ultra de noapte.Au un gel în ele şi o să poţi dormi liniştită.
Normal că simţi când curge.În primele 3 zile o să te incomodeze că nu poţi sta pe poziţia favorită(Ex pe burtă), dar apoi n-o să mai curgă aşa tare.
Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ih! straight face
Foloseste si tu din astea de noapte. happy

| Georgyx a răspuns:

Foloseste always pentru noapte.Si eu adorm pe spate...dar ma mai misc noaptea.si nu ma patez.Ma rog la mine curge putin