| alysk84ever14_6997 a întrebat:

FUNDA! Fetele care folosesc absorbante cand sunt pe 'rosu' si dorm noaptea, nu va incamodeaza?
Nu simtiti cum curge sangele?
Eu nu pot sa dorm numa pe spate toata noaptea altfel cred ca imi curge pe chiloti si pe picioare.
Ajutati-ma va rog!
FUNDAAAAa!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește pe cele groase, de noapte (sunt speciale) și punele corect pe interiorul chilotului (utilizează unul normal, nu tanga!).
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Culca-te in fund pe WC Doamne apara si pazezte dar voi nu aveti bun simt deloc Stai in cap sa-ti iasa pe gura

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

N-am probleme.
Faza e ca nu prea ai alternative, nu e igienic sa folosesti tampoane in timpul noptii, pentru ca trebuie schimbate odata la doua ore. Si nu cred ca te trezesti din doua in doua ore ca sa faci asta xD. Deci tot absorbante ar trebui sa folosesti.
Probabil iti faci tu prea multe griji.