| anonim_4396 a întrebat:

Fundaa! pentru cea mai frumoasa definite despre o " fata implinita"! big grin

Răspuns Câştigător
| NeimaginabilA a răspuns:

O fata implinita este o fata puternica care nu are nevoie de atentia altora, care nu se schimba pentru a fii pe placul unor idioti, care nu are nevoie sa fie mai frumoasa decat deja e, care nu se lasa calcata in picioare, care are tupeul sa-si spuna sentimentele si gandurile, sau pe scuri:
Care nu e o papusa care sta intr-o vitrina ca toata lumea s-o poata vedea

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Implinita la propriu sau la figurat -

| allllexaaaa a răspuns:

Ta cateva definitii, descrieri ale femeii in viziunea unor barbati celebri… asta pentru ca suntem in luna martie si se apropie ziua de 8, cand se va celebra Ziua Femeilor de peste tot din lume…

- Femeia este o mancare pentru zei, gatita de diavoli – William Shakespeare
- Femeile sunt niste copii mari care pastreaza simtul umorului – Andre Maurois
- Femeia este un cadou care te alege – Georges Brassens
- Femeia este muzica ratacita in carne – Emil Cioran
- Femeia este lucrarea de diploma a lui Dumnezeu la examenul de estetica – Vasile Ghica
- Femeia este fanta care se deschide in zona vizibilului pentru a lasa extra-ordinarul sa patrunda in lume – Gabriel Liiceanu
- Femeia este capodopera lui Dumnezeu; mai ales cand il are pe dracul in ea – Alphonse Allais
- Femeia e forta motrice a vietii. Barbatul e doar cheia de contact – Valeriu Butulescu
- Femeia este sufletul barbatului, lumina care il calauzeste. Femeia este gloria – Miguel de Cervantes
- O femeie frumoasa place ochilor, o femeie buna place inimii. Prima este o comoara, a doua este un tezaur – Napoleon Bonaparte
- Femeia este o greseala acceptabila a naturii – Jhon Milton
- Femeia este un animal cu par lung si idei scurte – Arthur Schopenhauer
- Toate femeile sunt bune … bune de nimic sau bune la ceva – Miguel de Cervantes
- Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite, nu intelese – Oscar Wilde

| allllexaaaa a răspuns (pentru allllexaaaa):

Funda?

| larissuka a răspuns (pentru allllexaaaa):

E frumos ce mi-ai trimis tu.dar nu sunt genu meu! ssrysad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. O divortata de VIP-uri cu avocat bun.
2. O fata complimentata intotdeauna in autobuz, prin acordarea instinctiva a locurilor rezervate gravidelor.
3. O vaduva tanara, singura mostenitoare a defunctului.
4. O mama satula de trecut, cu trompele legate, just in case.
5. O virgina naufragiata pe o insula, baza a marinei americane rolling on the floor

| Sakira200 a răspuns:

Fata inplinita:care are tot ce vrea,are prieteni,are o familie iubitoare,ar un prieten iubitor,intelegator,bun, frumos, care se simte frumoasa, cam asa funda