| RAY a întrebat:

Generatia 90, va mai aminti de desenele animate povestiri din cripta? Ce episod va mai amintiti? ati avut cosmaruri vreodata?

https://www.youtube.com/watch?v=UVev5nKA_ng

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu mi au plăcut niciodată

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Wow ce supriza, bun venit

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Drăguț ca întotdeauna

| Catrice a răspuns:

Îmi amintesc ceva, dar nu-mi amintesc sa fi avut coșmaruri. laughing

| J0B0MAT a răspuns:

'96,dar nu le-am prins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea din pacate nu le-am vazt, in schimb "Curaj, caine fricos" mi-a dat cosmaruri.

| VictorJulien a răspuns:

Normal cu sa le uit, imi amintesc de un episod cu vrejul de fasole sau unul cu un paianjan urias sau mai era unul cu cand personajele din jocuri video ii ataca pe copiii aia