| anonim_4396 a întrebat:

Hallo. Am si eu nevoie de o idee de reteta de prajituri (dar nu tiramisu, tort de ciocolata, briose, chec sau negrese) pentru ora de franceza. Am de facut o reteta in franceza, si daca se poate sa nu fie lunga reteta, sa nu am prea mult de tradus laughing maxim juma` de pagina.

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Amandida,rulada,choix a la creme,eclere,diplomat,bucegi,profiterol, etc Sunt destul de multe in comert, da o fuga la cofetarie poate te mai inspir si te ajuta sa te decizi.