| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Harry Potter sau Twilight? Dc? Sh-a cum nope spuneti ca-mi plc de ala sau de ala, vreau un raspuns care sa nope fie genul:X ca-mi plc de Y.

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Harry Potter. E diferit de Twilight, mai multe aventuri, etc. Alta poveste.

8 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Twilight:X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| ladygaga a răspuns:

Sincer, n`am inteles nimic din intrebarea ta.

nu poti sa scrii si tu normal?

| petruI a răspuns:

Twilight

| xSoaked a răspuns:

Harry Potter :X Iubesc HP

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Twilight si nu ma fa pe mine proasta cum m-ai facut iti spun ce inveti din Hp sa faci vraji? si mers pe matura? macar Twilight are o poveste m-ai interesanta si sa stii poate ca "seamana"cu the vampires diaries, dar e film si celalalt serial tot cu vampiri, daca the vampires diaries era film ziceam si eu ca copieaza dupa ei filmul Twilighr, dar e serial SERIAL.Si te ce nu mergi tu sa sugi *** la cei din Hp si the vampires diaries nu eu.

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Daca nu-ti place Twilight nu mai comenta si sa-ti taca gura.Si eu cred ca the vampire diaries e frumos, dar niciodata nu l-am vazut deci nu stiu ce sa cred.De cand a aparut the vampire diaries? ca daca te uiti bine pe net vezi ca Twilight a aprut prima daca in Statele Unite ale Americii in 2005.Sa iti dau un sfatbig grinaca nu esti fan Twilight taci! Si nu mai comenta intruna mai lelita.

| erikflorin a răspuns:

Harry Potter e praf...Twilinght e super e ceea ce trebuie sa vezi arata tot...