| anonim_4396 a întrebat:

Hay TPU
vreau opini serioase
am o "problema", in sensul ca ma plictisesc dupa un timp, mai devreme sau tarziu, de orice, ba dar orice. Persoane, lucruri, orice. straight face
e chiar nasol, devinde plictisitor si sa ma plictisesc
ceva idei cum sa remediez situatia >?

12 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Plictiseala plictiselii! E o adevarata filozofie in acest plictis al tau!
Sa stii ca ThePageMaster are dreptate absoluta in cazul asta... poti sa incepi cu ce ti-a sugerat si sa continui cu orice carte iti cade sub privire, da dependenta si nu te plictiseste!

| Krixxus a răspuns (pentru Dmonik):

Chiar nu te inteleg. Daca nu ai un sfat ADEVARAT, de ce te mai obosesti sa tastezi?

| Dmonik a răspuns (pentru Krixxus):

Ai sa fii uimit/a, dar sfatul meu e unul ce deschide nenumarate perspective! Si activitatea care nu plictiseste!

| anonim_4396 explică (pentru Krixxus):

Ai dreptate, meritai sa iti las si eu un sfat ca cel a lui Grey.

| Krixxus a răspuns (pentru Dmonik):

Si care ar fi aceea activitate?

| T0T a răspuns:

Ai o problemă. Vorbește cu un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.librarie.net/......mia-Romana
Opinii*.
Ma bucur ca te-am putut ajuta;).

| Krixxus a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, multam'... acum du-te de unde ai aparut

| anonim_4396 explică (pentru Krixxus):

Eh, macar du-te* l-ai scris corect, mai exista o speranta.

| Krixxus a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca tot insisti straight face

| anonim_4396 explică (pentru Krixxus):

Pe ce anume? Ti-am facut o observatie pertinenta. Daca te simti ofensat/a, te simti degeaba asa.Nu am ras de tine, nu era un rasp. sarcastic.Chill.

| Krixxus a răspuns (pentru anonim_4396):

Am cerut sfat, nu critica, fie ea constructiva sau nu.