| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Am si eu o`ntrebarelaughing prima data scuze daca o sa va simtiti jigniti! De ce majoritatea fetelor (vad des raspuns asa) dupa ce dati un raspuns va semnati "xoxo"happy? Suna mai...mai cum?straight face ma uit de mult timp pe site`ul asta si m*am hotarat sa fac cont straight face si cred ca prima data am vazut "xoxo" la traficantadesentimenteroz [sper sa nu ma`nsel]! restul copy`pasteuri straight face lipsiti de imaginatie. Voi ce parere aveti de"xoxo"alalaughingrolling on the floor?

ps:fara injuraturi, e doar o parere! multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Acum ca te-au lamurit el3ctronizenT si cora, fi serioasa, noi pe acest site nu folosim injuraturi sau cuvinte obscenebig grin
Cum zice Raluca, sa lasam obscenitatile pentru cei mai putin inteligenti. tongue
Noi iti respectam parerea si te intelegem...
Doar suntem aici ca sa te ajutam, nu?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Intradevar prima a fost maryana5, si eu una nu folosesc "xoxo"...nu e stilul meu.laughingDar e foarte frumos din partea celor care il folosesc. poate si eu am zis uneori "pupici" sau am pus emotia >big grin

| Silvia a răspuns:

Bhaaaaaa de ce nu mi-a aparut tot raspunsul? angry
Am vrut sa zic ca si eu am spus "Pupici" sau am pus emotia >big grin

| Silvia a răspuns:

Lol ce are site`ul?raised eyebrows Nu imi apar raspunsurile completeangry ...si in premiera pentru prima data, pentru tine:Xoxo!laughing big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Odata ce nu are nicio legatura cu tine nu stiu de ce tii mortis sa o/il barfesti! E ilogic, ori ai tu o mare problema la mansarda...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Multumim pentru notarea raspunsului meu! Treaba e ca sun treo trei useri "xoxo" (cu nick-ul asta). Si daca se referea la ea (una din ele), mi se pare normal sa se semneze cu nick-ul... La multi stupizi in continuare happy

| maryana5 a răspuns:

Ce faceeeeee? eu am adus "trendul" cu xoxo!
eu am fos prima pe site cu acest "curent"!
va rog oameni buni acordatimi drepturile de autor!
xoxo, mary no talking

| maryana5 a răspuns:

@tweety draga... eu sunt din 19 februarie p'aici... iar tu din 10 iunie.
Deci cine a adus xoxo? waiting
xoxo, mary no talking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

laughing mei, xoxo daca nu ma insel inseamna pupici si imbratisari sau ceva de genu`thinking

| Ralux a răspuns:

rolling on the floor de fapt ar trebui sa`mi acordati mie drepturi de autor
scuze mary, dar si mie mi-a venit aceasta idee, de fapt pe mine m`am vazut singura care a inceput acest "trend" laughing apoi te-am vazut si pe tine...nu stiu de cand ai inceput tu sa pui xoxo dar si mie mi-a venit aceasta idee...mda,de fapt si eu am vrut sa pun aceasta intrebare dar am ezitat sa nu existe intrigi si certuribig grin...
adica am vrut sa pun aceasta intrebare pentru ca am vazut ca acum toate copilele dau copy paste...si m`am hotarat sa nu mai pun...
vreau sa fiu originala happy.
bye kiss

| Mixed a răspuns:

Deci... cum spune si SoftCristi mai jos, fiecare e liber sa aiba ce nick-name vrea...si sa faca ce vrea in acelasi timp...si asta nu inseamna ca e o copie...winking...nu conteaza cine a adus "trendul" pot fi 100 de xoxo ...fiecare e unicat in felul lui...asa...alte probleme mai ai? thinking

| www a răspuns:

Da stiurolling on the floor. E mai sexy asa, dar ce sa stii tulaughing

| el3ctronizenT a răspuns:

X e pentru pupic si o pentru imbratisare. nu e semnatura ci cv in gen emoticon, deci "xoxo" =pupic, imbratisare, pupic, imbratisare big grin

| nebuna0cu0acte0in0regula a răspuns:

Off Doamne Doamne! mare e gradina ta!

| guess_who a răspuns:

Asa fac copiile...winking
Si am mai vazut ceva care mi se pare stupid: la sfarsitul fiecarui raspuns scriu si "semnatura", de parca nu s-ar vedea cine il scrie.
Lumea asta e plina "uameni" fara originalitate si fara vreun caracter, sperand ca scrisul acela "unicat" ii vor face mai speciali.

Va multumesc ca m`ati ascultat! Va iubesc:*

| benetton a răspuns:

Este o noua moda preluata de la filmul Gossip girl.happy

| alessya a răspuns:

Cum s-a mai spus pe aciulea : xoxo - pupic & imbratisare. Big deal. in loc de :*big hug pui : xoxo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xoxo- kiss and hugs tongue