| andreea1523 a întrebat:

Heeei TPU. deci, am aproape 16 ani si 43 de kg. dar am celulita pe picioare si pe fund.

Ce sa fac sa scap de ea?happy

P.S : Nu mananc mult...

4 răspunsuri:
| iulia972 a răspuns:

Buna! si eu am tot 16 ani si cu vreo 2-3 kg in plus decat tine si totusi nu ai cum sa ai celulita de la atatea kg(deci daca eu nu am sigur n-ai nici tu)laughing mai ales ca ai zis ca manaci putin.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Sincer e imposibil ca la 43 de kg sa ai celulita... nu am mai auzit asta straight face

| Athée a răspuns:

Mananca sanatos, va putin sport, bea ceai verde. Vei vedea diferenta.

| Ioana_Ghilimei_1995 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5-IbQoVZbVs foloseste-te de exercitiile astea. Trebuie sa le faci timp de 45 de zile cate 8 minute pe zi.