| Mitu_Miruna_1990 a întrebat:

Heeeii TPU! vreau si eu statusuri de indiferenta pentru un baiat foarte prost!
multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Nu il baga in seama.El probabil sta si face pe prostul deoarece vede ca te enervezi si ii place...mai bine nu-l bagi in seama si apoi te valasa in pace(si eu am un coleg foooooooooarte prost care ma tot bate la cap si nu ma lasa in pace deoarece vede ca ma enerveaza si ca urlu la el... apoi dupa ce am inceput sa-l ignor m-a lasat in pace.Acum il sacaie pe Georgelaughing)mult succes!

2 răspunsuri:
| Eternitas a răspuns:

1.Nu mai contează ce a fost, nu mai contează cine eşti, viaţa merge înainte!
2.Nu vreau şi nu pot să-mi mai aduc aminte de tine, totul merge în altă direcţie de acum inainte!
3.Toate visele mi s-au spulberat şi cel în care eram împreună, nu vreau să mai aud de tine.
4.Am rupt pozele cu tine, nu mă mai interesează!
5.Numărul tău de telefon l-am uitat şi nu vreau să mi-l mai reamintesc vreodată!
6.Sunt indiferent în tot ceea ce se va întampla cu tine de acum înainte.
7.Nu-mi mai pasă de nimic, viaţa nu mai are niciun rost.
8.Nimic nu mai contează, acum sunt pe un alt drum.
9.Luminiţa s-a stins şi nu vreau să se mai aprindă, vreau să încerc altundeva!
10.Ai plecat,dar nu-mi pasă,eu sunt singură persoana de care mă interesează acum!

♥Învat să plâng fără lacrimi,să admir cu masca indiferenţei pe chip, să sufar râzând de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia să ofer indiferenţă!

Minciuna-i mare, e si prostia mare
Multi cad inca-n plasa
Dai lectii de morala
Esti doar o vorba goala
Preambalata frumos
Nu-mi pasa de tine
Nu-mi este rusine sa spun
Nu-mi pasa de tine
Refuz sa mai ascult orice baliverna a ta
Refuz sa mai privesc cum altii irosesc viata mea.