| Calli a întrebat:

Heei. Cum pot afla unde locuieste o persoana? Ii stiu numele, am facebook-ul persoanei respective si stiu statia unde a coborat din rtb.

Răspuns Câştigător
| Lagorúthon a răspuns:

Stalker. Urmareste persoana aia pana la locul faptei. Cand o ai in vizor, fa-o fara remuscari!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti trimiti un mesaj pe fb si intrebi unde locuieste ca nu e frumos sa apari asa la usa unei persoane care nu ti a dat adresa sa

| RobertMoon a răspuns:

Nu poți ști unde sta decât daca il urmărești sau ii pui un cip in pantaloni sa.l monitorizezi laughing

| Teardrop a răspuns:

Uită-te la pozele de pe fb, vezi dacă n-are vreo poză în faţa vreunui bloc. Dacă are, şi recunoşti zona, şi ştii că în apropierea staţiilor (habar n-am ce-i rtb) verifică zona. Dacă nu merge, urmăreşte persoana.

| Vanqu1sh a răspuns:

Esti stalker? Vrei sa ii dai in cap si sa ii furi banii? Sa o violezi? Sau il violezi? laughing

| Calli explică (pentru Vanqu1sh):

Nuuu. Vreau sa-i aflu adresa pentru a-i face o surpriza.

| Miu_Louis_1992 a răspuns:

Vezi daca isi da ceck in acasa
si da click p link si ai img satelitra