| Mαdαliηα a întrebat:

Heeii... Cum adica " DATORII KARMICE "?

Răspuns Câştigător
| usernameSg0 a răspuns:

Probabil ca cei din aceste zodi isi fac uni altora bine si rau fara a le fi intors favorul.

4 răspunsuri:
| usernameSg0 a răspuns:

Cred ca se refera la acele datori pe care "Karma" trebuie sa ti le "rasplateasca", daca ai facut un bine si tie ti se va face un bine si la fel e si cu raul."Karma" fiind o forta sau o putere, uni superstitosi cred in asta.

| Mαdαliηα explică (pentru usernameSg0):

Nu prea am inteles laughing deci m-am uitat pe un site si scria despre zodii si la compatibilitate scria intre zodia mea, mai precis ( Varsator ) si zodia rac compatibilitate - " DIFICILA, CU DATORII KARMICE "

| Mαdαliηα explică (pentru usernameSg0):

Bine, mercii! thinking kiss

| usernameSg0 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Cu placere! Mie imi place sa ajut.

| usernameSg0 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Probabil ca cei din aceste zodi isi fac uni altora bine si rau fara a le fi intors favorul.